Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Розвиток ефективної комплексної реабілітаційної допомоги дітям з системами кохлеарної імплантації в Україні.

26 Декабря 2017

зустріч спецiалiстів

У грудні 2017 року в Дніпропетровському обласному психолого-медико-педагогічному центрі відбулася зустріч спецiалiстів служби реабiлiтацii слуху ДОМПМПЦ з фахівцями Центру слухової реабілітації АВРОРА® з питань надання ефективної реабілітаційної допомоги дітям з системами кохлеарної імплантації.

 

зустріч спеціалістів Дніпропетровського обласного ПМП (ресурсного) центру та батьків дітей з порушенням слуху з новiтнiми тенденцiями

Фахівці Центру слухової реабілітації АВРОРА - Конюшняк Володимир, начальник навчально-реабілітацiйного вiддiлу та Богданович Тетяна, завiдувач групи слухового сприймання та мовлення, ознайомили фахівців Дніпропетровського обласного ПМП (ресурсного) центру та батьків дітей з порушенням слуху з новiтнiми тенденцiями в сферi слухової допомоги дітям з порушенням слуху. Фахівці та батьки узгодили спiльнi дii та окреслили плани подальшого співробітництва та вже приступили до їх реалізації.

Конюшняк Володимир, начальник навчально-реабілітацiйного вiддiлу Богданович Тетяна, завiдувач групи слухового сприймання та мовлення

 

В ході зустрічі були оговорені  питання педагогічного супроводу дітей, особливостей методики роботи з дітьми, оперованими системами кохлеарної імплантації, питання технічного обслуговування та інші питання. Також батьки дітей з порушенням слуху дізнались, які послуги вони зможуть отримувати в Дніпропетровському ресурсному центрі та Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА.  Дітям аудіолог Центру слухової реабілітації АВРОРА Ярослав Тарановський провів  комп’ютерне налаштування системи кохлеарної імплантації.

Ярослав Тарановський проводить комп’ютерне налаштування системи КІ
 

Приємним сюрпризом для малечі стало вручення новорічних подарунків.

вручення новорічних подарунків

Учасники  дійшли до спільної думки, що є значна користь від таких заходів: батьки можуть отримати нову інформацію безпосередньо від фахівців, а спеціалісти, в свою чергу, отримують зворотній зв’язок та інформацію про запити та хвилювання батьків.
Квінтесенцією зустрічі стало зародження ідеї створення в Дніпропетровській області громадського об’єднання батьків дітей з кохлеарними імплантами.

ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ-СУРДОПЕДАГОГІВ

У рамках візиту представників Центру слухової реабілітації АВРОРА до Дніпропетровського обласного методичного психолого-медико педагогічного (ресурсного) центру також відбулась зустріч з сурдопедагогами навчально-реабілітаційних центрів області, в яких навчаються діти з порушеннями слуху.

зустріч з сурдопедагогами


Зустріч з сурдопедагогами була присвячена обговоренню актуальних фахових питань реабілітації, соціалізації, навчання дітей з порушеннями слуху, зокрема дітей з СКІ. 
Учасники зустрічі скоординували свої дії для подальшої співпраці у благородній справі допомоги дітям з порушеннями слуху та дійшли до спільного висновку: "Треба зустрічатись! Це допомагає працювати ефективно!".

 

За матеріалами ДОМПМПЦ.

Наверх

Заказать обратный звонок