Центр слуховой реабилитации АВРОРА
г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)
(044) 333-43-10
clinica@aurora.ua
(050) 382-41-95
(098) 120-45-16
26 Декабря 2017
Фахівці Центру слухової реабілітації АВРОРА - Конюшняк Володимир, начальник навчально-реабілітацiйного вiддiлу та Богданович Тетяна, завiдувач групи слухового сприймання та мовлення, ознайомили фахівців Дніпропетровського обласного ПМП (ресурсного) центру та батьків дітей з порушенням слуху з новiтнiми тенденцiями в сферi слухової допомоги дітям з порушенням слуху. Фахівці та батьки узгодили спiльнi дii та окреслили плани подальшого співробітництва та вже приступили до їх реалізації.
![]() |
![]() |
В ході зустрічі були оговорені питання педагогічного супроводу дітей, особливостей методики роботи з дітьми, оперованими системами кохлеарної імплантації, питання технічного обслуговування та інші питання. Також батьки дітей з порушенням слуху дізнались, які послуги вони зможуть отримувати в Дніпропетровському ресурсному центрі та Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА. Дітям аудіолог Центру слухової реабілітації АВРОРА Ярослав Тарановський провів комп’ютерне налаштування системи кохлеарної імплантації.
Приємним сюрпризом для малечі стало вручення новорічних подарунків.
Учасники дійшли до спільної думки, що є значна користь від таких заходів: батьки можуть отримати нову інформацію безпосередньо від фахівців, а спеціалісти, в свою чергу, отримують зворотній зв’язок та інформацію про запити та хвилювання батьків.
Квінтесенцією зустрічі стало зародження ідеї створення в Дніпропетровській області громадського об’єднання батьків дітей з кохлеарними імплантами.
У рамках візиту представників Центру слухової реабілітації АВРОРА до Дніпропетровського обласного методичного психолого-медико педагогічного (ресурсного) центру також відбулась зустріч з сурдопедагогами навчально-реабілітаційних центрів області, в яких навчаються діти з порушеннями слуху.
Зустріч з сурдопедагогами була присвячена обговоренню актуальних фахових питань реабілітації, соціалізації, навчання дітей з порушеннями слуху, зокрема дітей з СКІ.
Учасники зустрічі скоординували свої дії для подальшої співпраці у благородній справі допомоги дітям з порушеннями слуху та дійшли до спільного висновку: "Треба зустрічатись! Це допомагає працювати ефективно!".
За матеріалами ДОМПМПЦ.