Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Новий алгоритм програмування для бімодального слухопротезування

20 Апреля 2018

слуховий апарат та кохлеарний імплантат

Дослідження показали, що бімодальне слухопротезування – використання кохлеарного імплантату на одному вусі та слухового апарату на другому – значно ефективніше порівняно  з використанням одного кохлеарного імплантата на одному вусі і без слухового апарата або кохлеарного імплантата на іншому вусі у багатьох дітей і дорослих.  

 

Новий алгоритм, розроблений науковцями Данії та США, надає можливість оптимально настроїти суперпотужні слухові апарати Oticon для бімодального слухопротезування.

 

В Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА® вже накопичено досвід бімодального слухопротезування за допомогою суперпотужних слухових апаратів Oticon Sensei SP и Oticon Sensei SP Pro для дітей та Dynamo для дорослих за новою методикою. 

Дослідження показали, що бімодальне слухопротезування значно ефективніше порівняно з кохлеарним імплантатом – покращує сприймання мовлення, зокрема, у шумному середовищі, надає більш природнє звучання музики та звуків природи, поліпшує розрізнення частот, покращує комфортність слухання без зайвих зусиль, зменшує втому,  запобігає виникненню слухової депривації неімплантованого вуха, покращує локалізацію звуку, стимулює розвиток мовлення та успіхів дітей у школі. 

Читайте про усі переваги бімодального протезування та досвід бімодального слухопротезування у статті Олени Соколової, MD, PhD (Отоларингологія).

 

дівчиинка з кохлеарним імплантом

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018.  Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок