Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Oticon Medical: розвиток слухової допомоги в Україні дітям з важкою та глибокою втратою слуху

16 Июля 2018

СКІ Oticon Medical

На початку липня у Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (м. Київ) була проведена операція кохлеарної імплантації СКІ Oticon Medical.

 

Операція по вживленню найбільш інноваційного та компактного у світі кохлеарного імплантату Oticon Medical була виконана чотирирічній пацієнтці  українськими хірургами, які мають великий досвід роботи з кохлеарними імплантатами різних виробників  - Шкорботуном В.О. та Шкорботуном Я.В.

Фахівець з настроювання та сервісу систем кохлеарної імплантації Медичного центру слухової  реабілітації АВРОРА  Ярослав Тарановський після вживлення імплантату хірургами  виконав інтраопераційне  тестування системи  кохлеарної імплантації. В ході тестування було виміряно опір електродів та здійснено реєстрацію нервового відгуку (ECAPs). Результати інтраопераційного  тестування підтвердили функціонування кохлеарного імплантату, що свідчить про вдалий перебіг операції та дає позитивні прогнози на подальшу слухову реабілітацію.

Чотирирічна Аріна, якій провели кохлеарну імплантацію, з двох років супроводжується фахівцями Медичного центру АВРОРА. У дівчинки було діагностовано глибоке сенсоневральне порушення слуху, вона була протезована надпотужними дитячими слуховими апаратами Oticon та включена в програму підготовки до кохлеарної імплантації , в ході якої було вивчено протипоказання та показання до проведення кохлеарної імплантації та отримано висновок щодо її необхідності. Батьки дівчинки вирішили забезпечити дитині розвиток слухового сприймання  та не втрачати дорогоцінного часу - система кохлеарної  імплантації Oticon Medical дитини була придбана за кошти батьків. Тепер Аріну чекає комплексна слухова післяопераційна реабілітація, яка включає спостереження лікаря-сурдолога, моніторинг стану слуху з системою кохлеарної імплантації, настроювання звукового процесору СКІ, заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення, навчання батьків застосовувати слухові можливості, що надає СКІ для формування та розвитку мовлення, опанування мовою та соціалізації дитини, технічну підтримку та сервіс СКІ. Всі ці комплексні дії будуть виконані мультидисциплінарною командою фахівців Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА. 

На фото: мультидисциплінарна команда фахівців  Медичного центру слухової реабілітації з супровіду та підтримки українських користувачів систем кохлеарної імплантації Oticon Medical (справа наліво): Оксана Щекатурина, лікар-сурдолог, отоларинголог; Володимир Конюшняк, начальник навчально-реабілітаційного відділу; Ярослав Тарановський, старший інженер-протезист, аудіолог; Тетяна Богданович, завідувач групи розвитку слухового сприймання та мовлення;  Олена Грегуль, вчитель-реабілітолог.

Зі слів Тетяни Богданович, завідувача групи розвитку слухового сприймання та мовлення Медичного центру АВРОРА: «Зараз триває  період післяопераційного лікування, після якого ми переходимо до етапу післяопераційної реабілітації. ЇЇ важливими складовими є підключення та налаштування звукового процесора Neuro One від Oticon Medical, який застосовує найновішу технологію Oticon з автоматичними функціями та інноваційним методом обробки звуків. Це значно покращує якість почутих мовленнєвих звуків, що дає можливість дівчинці краще їх розрізняти та розпізнавати, а, відповідно,  успішно розвиватися та спілкуватися .  Дуже важливо, що при цьому у нашої маленької пацієнтки вже є досвід користування надпотужними слуховими апаратами Oticon Sensei Pro SP, завдяки чому у неї сформовані базові навички слухового сприймання, що створює всі передумови для ще кращої слухової реабілітації. Крім того, слухові можливості Аріни збільшаться за рахунок бімодального слухопротезування, тобто одночасного використання кохлеарного імпланту Oticon Medical на одному вусі та надпотужного слухового апарата Oticon Sensei Pro SP на другому вусі, які працюють як єдина слухова система».

«Як відомо, гнучка та потужна платформа імплантату Neuro Zti розроблена і працює з сучасними процесором Neuro One і готова  до майбутніх технологій цифрової обробки звуку, які впроваджує Oticon Medical. Система Neuro - розроблена з метою оптимального сприймання – тепер і в майбутньому, –  пояснює начальник навчально-реабілітаційного відділу Медичного центра АВРОРА Володимир Конюшняк. – І, що дуже важливо, компанія Oticon Medical забезпечила оновлення звукового процесору у мабутньому. На сьогодні, за офіційним повідомленням компанії Оticon Medical, усім користувачам СКІ Oticon Medical Neuro буде проведена безкоштовна заміна звукового процесора Neuro One на більш інноваційний Neuro 2».

Cьогодні кохлеарна імплантація є безпечною, перевіреною та ефективною процедурою, яка забезпечує підґрунтя дітям з важкою та глибокою втратою слуху для їх мовленнєвого розвитку і соціальної інтеграції. Важливо пам’ятати, що успіх кохлеарної імплантації залежить від багатьох факторів: терпіння, зусиль і мотивації пацієнта, його родини та їх активної участі у програмі слухової реабілітації, співпраці фахівців із родиною дитини та всебічної підтримки рідних та близьких сім’ї дитини.

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом

 

©Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018. Всі права збережені.

 

Наверх

Заказать обратный звонок