Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Оновлення діагностичного обладнання компанії Interacoustics

19 Марта 2018

interacoustics-logo

На початку березня у м. Прага, Чехія представники Центру слухової реабілітації АВРОРА взяли участь у семінарі дистриб’юторів компанії Interacoustics (Інтеракустікс) – світового лідера у галузі аудіологічного діагностичного обладнання.

 

Відкриття семінару для дистриб’юторів  компанії Інтеракустікс

На фото: Відкриття семінару для дистриб’юторів компанії Інтеракустікс.

Протягом декількох днів фахівці Центру АВРОРА мали можливість дізнатися про методики обстеження  органа слуху та органа рівноваги, про нові вироби медичного призначення, а практична частина програми дозволила закріпити отриманні знання шляхом роботи на цьому новітньому обладнанні.

Олена Радченко та В’ячеслав Федорук на лекції по дослідженнях слухового та вестибулярного аналізаторів

На фото: Олена Радченко та В’ячеслав Федорук на лекції по дослідженнях слухового та вестибулярного аналізаторів.

Зараз компанія Інтеракустікс багато уваги приділяє не тільки розробці сучасних моделей аудіометрів, імпедансметрів, приладів для реєстрації отоакустичної емісії та слухових викликаних потенціалів, а також і створенню нового обладнання для тестування запаморочення та інших розладів вестибулярного апарата, про що було ознайомлено учасників семінару. 

практикум з окулометричних досліджень

На фото: практикум з окулометричних досліджень.

Семінар компанії Інтеракустикс для нас був дуже цікавим та змістовним. У Медичному центрі АВРОРА вже понад 25 років для обстеження пацієнтів використовується високоякісне, точне та надійне обладнання компанії Інтеракустикс, яке дозволяє досліджувати всі ділянки органу слуху та рівноваги, - поділився своїми враженнями В’ячеслав Федорук, заступник генерального директора Центру АВРОРА з медичних питань.

В’ячеслав Федорук освоює тонкощі нових моделей обладнання Interacoustics

На фото: В’ячеслав Федорук освоює тонкощі нових моделей обладнання Interacoustics.

Перший заступник Генерального директора Центру АВРОРА Олена Радченко розповіла, що Центр слухової реабілітації АВРОРА не лише використовує у своїй медичній практиці обладнання компанії Interacoustics, але і постачає його у інші медичні заклади України. Для застосування у практиці медичні вироби мають бути сертифікованими на відповідність регуляторним вимогам. Центр слухової реабілітації АВРОРА® є Уповноваженим представником компанії Interacoustics в Україні і відповідає за виконання усіх регуляторних вимог на ринку.

Олександр Радченко і Директор з продажу компанії Interacoustics Peter Jensen
На фото: Генеральний директор Центру АВРОРА
Олександр Радченко і Директор з розробок
компанії Interacoustics Peter Jensen.

Професійно створена мережа дистриб’юторів та сервісних центрів компанії Interacoustics працює більш ніж у ста країнах світу. Наша мета як провідного постачальника діагностичних приладів – покращити щоденну працю та розширити діагностичний потенціал наших клієнтів. Наше обладнання проходить щоденне випробування в реальному житті, де аудіологи, отоларингологи, дослідники та персонал клінік користуються нашим обладнанням, щоб змінити на краще життя своїх пацієнтів, - розповів Директор з розробок компанії Інтеракустикс Peter Jensen.

«Ми впевнені у нашому партнері компанії Interacoustics та найвищій якості цих приладів. Але потрібно зазначити, що ефективність використання його залежить від багатьох факторів, у першу чергу, як саме прилади  встановлені на місці у клініці, а також як фахівці закладу навчені користуванню ними та як вони обслуговуються протягом усього терміну користування. Для цього Центр слухової реабілітації АВРОРА® забезпечує калібрування та метрологічну повірку приладів, навчання та тренінги з його ефективного використання, підтримку користувачів, ремонт та сервіс обладнання» - звернув увагу генеральний  директор Центру слухової реабілітації АВРОРА  Олександр Радченко.

Про аудіологічне обладнання  компанії Interacoustics, яке постачає Центр АВРОРА, можна дізнатися на  спеціалізованому сайті про медичне обладнання Interacoustics  - www.audiometers.aurora.ua. Там є детальна інформація про аудіометри, імпедансметри, прилади для реєстрації отоакустичної емісії та слухових викликаних потенціалів (СВП), аналізатори для вимірювань характеристик слухових апаратів, прилади для вимірювання на реальному вусі (REM), вестибулярні стимулятори, відеоністагмографи, відеоотоскопи тощо.

З питань придбання аудіологічного обладнання Interacoustics в Україні  звертайтеся до відділу продажу Центру слухової реабілітації АВРОРА®.

 

Контакти:

Тел: (044) 501-0351
е-mail: sales@aurora.ua

 

©Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2018. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок