Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Науково-практична конференція «Захворювання внутрішнього вуха»

5 Марта 2020

МЦ АВРОРА

28-29 лютого 2020 року відбулася науково-практична конференція для професіоналів слухової допомоги "Захворювання внутрішнього вуха", за участю засновників українського наукового слухопротезування  - Олени Соколової, MD, PhD(Отоларингологія) та Юрія Соколова, MS, PhD.
 

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА регулярно проводить навчання лікарів-сурдологів, отоларингологів, слухопротезистів, сурдопедагогів з різних областей України з питань кваліфікованої слухової допомоги та слухопротезування, запровадження нових технологій та сучасних методик професійної слухової допомоги дітям та дорослим.

Наприкінці останнього тижня лютого на базі Медичного центру відбулася науково-практична конференція, під час якої  учасники конференції  – професіонали слухової допомоги з різних областей України  дізнались про нові технології та рішення компанії Oticon, переваги систем кохлеарної імплантації Oticon Medical, які допомагають дітям та дорослим з порушенням слуху не тільки краще чути у будь-яких ситуаціях, а також бути соціально активними.
Конференція сурдологів

Олена Соколова, MD (Medical Doctor), PhD (Отоларингологія) – лікар-отоларинголог, аудіолог, науковець, викладач, просвітник – розповіла про класифікацію вроджених аномалій внутрішнього вуха, особливості тактики слухової реабілітації при вроджених аномаліях внутрішнього вуха. Велику зацікавленість учасників викликали доповіді Олени Всеволодівни про вроджені негенетичні порушення слуху,  вроджені генетичні порушення слуху, про особливості слухопротезування пацієнтів з генетичними порушеннями слуху.  А також проінформовано спеціалістів слухової допомоги про сучасний підхід до скринінгу слуху новонароджених, алгоритм обстеження новонароджених і немовлят з втратою слуху.

Olena Sokolova, MD, PhD

Юрій Соколов, MS (Master of Science), PhD, MBA – дослідник, просвітник – у своїй доповіді про вікові порушення слуху розповів про фактори старіння органу слуху, вікові порушення слуху (нормальні та передчасні) та їх аудіометричні характеристики. Акцентував увагу учасників про вплив вікових порушень слуху на якість життя людини.

Yuriy Sokolov, MS, PhD.

Ярослав Тарановський, старший протезист Медичного центру АВРОРА, розповів про використання методу REM AutoFIT для верифікації слухових апаратів на вусі, чому корисно проводити верифікацію характеристик слухових апаратів для забезпечення оптимального підсилення та результативності слухопротезування.
Також розповів про допомогу користувачам систем кохлеарної імплантації на місцях, як саме може допомогти слухопротезист користувачеві СКІ на місці, щоб пацієнту не приходилося звертатися до спеціалізованого центру.

Yaroslav Taranovsky

На конференції також обговорювались різні аспекти сурдологічної та аудіологічної практики для досягнення найкращих медико-соціальних результатів слухової реабілітації  дітей та дорослих.

Учасники конференції поділилися практичним досвідом слухопротезування пацієнтів різного віку.

discussion of audiologists

Усі учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Margarita Sapa

Ryazancev Serhii

Krupetska Olha

Ми впевнені, що отримана на нашій науково-практичній конференції інформація буде корисною для спеціалістів слухової допомоги України.
Бажаємо нашим колегам професійних успіхів, а дітям та дорослим – кращого слуху!© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2020. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок