Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Міжнародна інавгурація Медичного центру АВРОРА на Деміївській, 14

4 Мая 2017

Міжнародна інавгурація Медичного центру АВРОРА на Деміївській, 14

Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® надає допомогу дітям і дорослим з 1991 року.

24 квітня 2017 року він розпочав роботу у новому приміщенні на вул. Деміївській, 14.

А 28 квітня відбулося офіційне відкриття, у якому взяли участь представники державних установ, громадських організацій, науковці, лікарі, освітяни, пацієнти та батьки дітей з порушенням слуху, закордонні гості.

 

З промовами виступили Рубен Мадсен - Високоповажний Посол Королівства Данія в Україні, менеджер компанії Отікон Йонас Хейнеманн, Генеральний директор Центру АВРОРА Олександр Радченко та Головний лікар Медичного центру АВРОРА Олена Сербін.

Серед гостей – Голова Українського товариства глухих Ірина Чепчина, Головний сурдолог МОЗ України професор Віктор Писанко, директор школи-інтернату №9 Светлана Горенкова, завлабораторією сурдопедагогки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Світлана Литовченко, президент Київської асоціації батьків та дітей-інвалідів з порушенням слуху Єлизавета Пушкарська.

Церемонію інавгурації чудово провела Маріанна Никитенко. Перше слово для вітальної промови було надано Високоповажному Послу Королівства Данія в Україні Рубену Мадсену.

 Рубен Мадсен:

Високоповажний Посол Королівства Данія в Україні Рубен Мадсен- Данія та Україна мають довгу історію близьких та дружніх стосунків, їх економічні зв’язки також постійно зміцнюються. Данія однією з перших визнала незалежність України у 1991 році. Наші стосунки ще більше зміцнилися з візитом Президента Петра Порошенка до Данії у квітні, у якому мені довелося брати участь.

- Данія має великий досвід у ранньому втручанні, зокрема для дітей з порушенням слуху, та має трьох світових лідерів у слуховій допомозі – Oticon, Oticon Medical та Interacoustics. Базуючись на цьому досвіді та на цих компаніях, я радий запевнити, що Данія має можливості, досвід та бажання підтримати створення національної програми раннього слухового виявлення та втручання в Україні». Завершуючи промову, пан Посол побажав колективу Медичного центру АВРОРА® «великих успіхів у їх благородній місії надання слухової допомоги світового класу дітям і дорослим в Україні, у цьому чудовому новому приміщенні.

Йонас Хейнеманн:

- Мені дуже приємно привітати вас від імені Interacoustics, Oticon Medical, нашої материнської компанії William Demant Holding та Oticon.

- Центр слухової реабілітації АВРОРА є нашим стратегічним партнером вже понад 25 років. За ці роки разом ми запровадили в Україні багато інноваційних виробів та створили найпередовіші послуги слухової допомоги для дорослих і дітей – скринінг, діагностику, слухопротезування, а нещодавно – додали системи імплантаційного слухопротезування.

- Ми дуже раді, що, незважаючи на економічні виклики, АВРОРА відкриває цей новий Медичний центр найвищого рівня. Дозвольте побажати подальших успіхів у допомозі людям жити нормальним життям зі слухом, що в них є.

 

 

Олександр Радченко:

- Сьогодні ми відкриваємо новий Медичний центр АВРОРА та починаємо новий етап нашого розвитку.  Ми дуже раді, що це свято поділяють з нами наші давні партнери – представники медицини та освіти, вельмишановний Посол, Йонас Хейнеманн, який сьогодні представляє не тільки Отікон, але й Інтеракустикс та Отікон Медикал.  

- Сьогодні в нашому Медичному центрі працюють лікарі, педагоги, медичні сестри, інженери, інші фахівці.  Вони володіють усіма сучасними методами слухового скринінгу, діагностики та реабілітації дітей і дорослих з порушеннями слуху – виключно на засадах світової доказової медицини.  Центр використовує обладнання Інтеракустикс – як і інші найкращі слухові клініки світу.

- Дорогі друзі, відкриваючи наш новий Медичний центр, щиро дякуємо усім нашим співробітникам, партнерам, дизайнерам та будівельникам, які створили це чудове приміщення, яке буде зручним для наших пацієнтів.  Дозвольте побажати всім творчої наснаги, нових ідей та подальших успіхів у створенні умов для повноцінного життя дітей і дорослих в Україні! – завершив промову Генеральний директор. 

Олександр Радченко перерізав символічну малинову стрічку та оголосив Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА® відкритим – під щирі оплески присутніх.

Олександр Радченко відкриває оноволений Медичний центр АВРОРА

Олена Сербін:

- Колектив Медичного центру АВРОРА докладає усіх зусиль, щоб слухова допомога, яку ми надаємо, була на рівні кращих світових клінік. Для цього ми застосовуємо клінічні протоколи, підтверджені доказовою медициною, краще діагностичне обладнання, кращі слухові апарати та системи кохлеарної імплантації, постійно підвищуємо свою кваліфікацію. Ми дуже вдячні за велику підтримку, яку нам надають компанії Отікон, Інтеракустикс та Отікон Медикал.

- Ми створили цей новий Медичний центр для того, щоб ще більше розвинути якість слухової допомоги, підвищити рівень комплексної реабілітації за індивідуальними програмами, зокрема програмами раннього втручання, а також, щоб зробити наш Центр ще більш доступним для осіб зі спеціальними потребами. Для цього ми створили зручну Кімнату матері та дитини, у якій мами зможуть перепочити та погодувати діточок.  Обладнано спеціальний столик для сповивання новонароджених і немовлят. Забезпечена повна доступність для людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Для цього влаштовано зручні пандуси, ширина дверей достатня для проходження візків, також, є спеціальна вбиральня, – продовжила Головний лікар.

Олена Сербін запросила гостей на тур по новому Медичному центру, у якому їй допомагали заступник Генерального директора з медичних питань В’ячеслав Федорук, Головний спеціаліст Олександр Савченко, та завідуючий навчально-реабілітаційним відділом Володимир Конюшняк.

Після закінчення туру усіх чекав сюрприз – з вітанням від батьків виступила Світлана Алімова, а її донька Марина, яка користується суперпотужними слуховими апаратами Отікон, причитала віршоване вітання. Марина вразила чистою мовою, незважаючи на глибоке порушення слуху. Своїм досвідом поділилися Наталія та Ігор Безпалюк – батьки Рената, який з двома слуховими апаратами Отікон не тільки прекрасно вчиться, але ще й грає на фортепіано, займається кількома видами спорту. А сам Ренат привітав присутніх відмінною українською мовою.

Навіть після того, як церемонія інавгурації завершилася, гості ще довго залишалися у Медичному центрі, спілкувалися, ділилися досвідом та обговорювали можливості співробітництва з Медичним центром АВРОРА® для подальшого покращення слухової допомоги в Україні.

Учасники урочистої інавгурації

 

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2017. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок