Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Ми працюємо в карантин!

19 Марта 2021

Karantin

Шановні відвідувачі Медичного Центру «АВРОРА»!
На період введення додаткових карантинних обмежень, встановлених у м. Києві, ми працюємо у звичайному режимі.

 

 

Повідомляємо, що Медичний Центр «АВРОРА» працює в штатному режимі, в тому числі щосуботи.
 

Для відвідування Центру мати тест на COVID-19 не потрібно.

Згідно з Розпорядженням КМДА «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.»  у м. Києві встановлені додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Але ці обмеження не стосуються закладів медичного напрямку.

Медичний Центр слухової реабілітації «АВРОРА» має ліцензію МОЗ на медичну практику, тобто обмеження Розпорядження КМДА  на нього не поширюються.

Хороший слух є запорукою фізичного здоров’я, необхідною умовою для спілкування та обміну інформацією між людьми, що дуже необхідно саме зараз!

А для немовлят та малюків – рання діагностика та своєчасна професійна слухова допомога має критичне значення та є невід'ємною складовою успішного майбутнього дитини.

Тому сьогодні надання якісної професійної слухової допомоги для дітей і дорослих на рівні кращих світових клінік у цей складний час, коли весь світ бореться з пандемією – це наше головне завдання. 

Ми швидко адаптувалися до викликів, працюємо в повному обсязі, щоб наші клієнти мали доступ до найкращих слухових технологій, необхідних методів діагностики слуху, підбору та програмувань, сервісного обслуговування слухових рішень (слухових апаратів Oticon, систем кохлеарної імплантації Oticon Medical) тощо.

Ми працюємо для кращого слуху наших маленьких та дорослих пацієнтів!

  1. Прийом ведеться за попереднім записом через наш контакт-центр. 
  2. На період карантину для наших пацієнтів, які бажають приїхати до Медичного центру для придбання слухових апаратів, надається послуга індивідуального підвезення на таксі коштом Медичного центру. Пропозиція діє для поїздок в межах міста Києва (таксі замовляє наш контакт-центр за попередньою домовленістю).
  3. Для клієнтів, які не можуть приїхати до Медичного центру, передбачена послуга безкоштовної дистанційної консультації.
  4. Для користувачів сучасних слухових апаратів Oticon, які не можуть приїхати до Медичного центру, запроваджена послуга дистанційного програмування слухових апаратів.
  5. Батарейки та аксесуари для слухових апаратів Ви можете замовити онлайн з доставкою Новою поштою.
  6. Також ми приймаємо всі Ваші замовлення на чистку, огляд або ремонт слухових рішень Oticon, Oticon Medical та індивідуальних вушних вкладок під час прийому у Медичному центрі або з доставкою до нашого Сервісного центру й назад до Вашої оселі Новою Поштою.

 

Ми чекаємо на Вас в МЦ АВРОРА. Не відкладайте вирішення медичних питань на потім!
surdolog

Ми дбаємо про Вашу безпеку, проводячи всі необхідні профілактичні заходи для запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2, згідно з рекомендаціями МОЗ.


Бережіть себе, дотримуйтесь заходів профілактики та будьте здорові!

 

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (098) 120-4516

Запис на прийом по Viber та SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом
Наверх

Заказать обратный звонок