Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Компанія Oticon повідомляє - вже реалізовано 1 млн. слухових апаратів Oticon Opn!

21 Марта 2018

Brain Awareness Week

Під час Brain Awareness Week - всесвітньої кампанії популяризації досліджень про функціонування та здоров’я мозку, що проходила з 12 по 18 березня - компанія Oticon Inc. приєдналася до інших медичних організацій цілого світу, погодившись провести цілий ряд заходів щодо інформування населення про позитивні ефекти досліджень мозку та прогрес у діагностиці, лікуванні та профілактиці таких мозкових захворювань як хвороба Альцгеймера та деменція.

В своїй «рідній» сфері слухової допомоги компанія Oticon понад двадцять років  розробляла та впроваджувала технологію BrainHearing™, в основі якої – надзвичайно важлива роль мозку в процесі слухання.

Нещодавно цей перевірений часом принцип “мозок на першому місці” відсвяткував черговий ювілей: Oticon оголосив про продаж 1 млн слухових апаратів Oticon Opn™. Слухові апарати Opn, подібно до інших слухових апаратів виробництва Oticon, базуються на унікальній технології BrainHearing™, мета якої – зменшити навантаження на мозок, потрібне для розуміння мовлення в шумі та допомогти зберегти ментальні ресурси для участі в розумовій діяльності.

Технологія BrainHearing допомагає користувачам слухових апаратів краще почуватися в складних ситуаціях в умовах шуму та мати можливість регулярно спілкуватися, а здорові соціальні відносини – це чудове тренування для мозку”, - розповідає віце-президент департаменту аудіології Oticon Inc. Дон Шум, PhD. - “Ми отримали багато результатів тестів, що користувачі слухових апаратів Oticon Opn відчувають значно менше слухових зусиль, намагаючись зрозуміти мовлення. А якщо на розуміння витрачається менше ресурсів мозку – це означає, що їх залишається більше на саме спілкування, на задоволення від спілкування.”

Останні результати досліджень неухильно підтверджують: люди з порушенням слуху знаходяться у групі ризику зниження когнітивних здібностей, а отже – під ризиком розвитку таких захворювань як деменція. Нещодавно опубліковане в журналі  The Lancet  дослідження про профілактику, лікування та догляд при деменції підтвердило, що, починаючи зі зрілого віку, порушення слуху становить найбільший фактор ризику розвитку деменції в майбутньому. На думку Oticon, поширення ефективної компенсації порушень слуху допоможе досягти тривалих результатів у боротьбі з деменцією та подібними захворюваннями мозку.

Мільйон голосів на користь технології BrainHearing

Нещодавно компанія Oticon продала 1 млн. слухових апаратів Oticon Opn. Відгуки фахівців слухової допомоги та рядових користувачів про розширену лінійку Oticon Opn (у тому числі, слуховий апарат Opn з вбудованим акумулятором та новий ConnectClip) були винятково позитивні.

Згідно опитуванням, проведеними у 2017 році,  700 нових користувачів Oticon Opn (в середньому у віці 61-70 років), більшість з них підтвердили, що завдяки новим слуховим апаратам вони “чують краще або значно краще” (96%), “більше розуміють, докладаючи менше зусиль” (81%) та “можуть вільно підтримувати розмову” (62%). Значна кількість респондентів (70%) “дуже задоволені” своїми новими слуховими апаратами Opn. Цей рейтинг підтверджує критично важливий зв’язок між якістю звуку та задоволенням користувачів.

Під час Brain Awareness Week, Oticon проводить інформаційні заходи, як традиційні, так і через соціальні мережі, інформуючи фахівців та користувачів про важливу думку щодо тіснго зв’язку між станом слуху та здоров’ям мозку.

“Тепер ми живемо значно довше, ніж раніше, а, отже, типові хвороби літнього віку набувають більшого поширення серед населення,” – пояснює Дон Шум, - “Brain Awareness Week – це чудова нагода розповісти про вплив слуху на стан здоров’я мозку та заохотити людей з некомпенсованим порушенням слуху звернутися до фахівця слухової допомоги та отримати можливість не тільки краще чути, але й краще жити”.


Якщо хочете дізнатися більше про слухові апарати Oticon з технологією BrainHearing, відвідайте сайт https://www.oticon.com/solutions/brainhearing-technology.

1. Livingston G, Sommerlad A, Orgeta V, et al. Dementia presentation, intervention, and care.
The Lancet. 2017;390(10113):2673-2734.

Опубліковано The Hearing Review від 13 березня 2018 р.

Наверх

Заказать обратный звонок