Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Коли потрібно перевіряти слух малюкам: поради батькам

10 Июля 2018

Лікар-сурдолог Оксана Щекатурина

Часто батьки помічають у синочка або донечки проблеми з мовленням або поведінкою і відносять їх на рахунок особливого характеру дитини, сподіваються, що вона «переросте» цю  своєрідність і далі буде розвиватися нормально. Ці проблеми стають все більш актуальними, коли батьки починають готувати дитину до дитячого садочка або нового навчального року у школі.

 

Лікар-сурдолог Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА Оксана Щекатурина  застерігає, що це поширена помилка, якої припускаються батьки. Адже причиною затримки інтелектуального та мовного розвитку дитини може бути те, що вона  просто погано чує. Якщо Ви помічаєте, що з дитиною щось не так – у першу чергу негайно перевірте її слух! Відповіді на найбільш поширені запитання щодо чому  перевірити саме слух та як визначити, що це проблеми не затримки розвитку, не неврологічні або психологічні,  а викликані порушенням слуху та інші читайте на нашому сайті: Коли необхідно перевіряти слух дітям: поради лікаря-сурдолога.

Не зволікайте з проведенням обстеження слуху Вашої дитини, адже турбота про слух є невід’ємною складовою її успішного майбутнього. Навіть невелика втрата слуху може негативно вплинути на розвиток дитини, процес оволодіння мовленням і мовою та психологічний стан.

 

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом
Наверх

Заказать обратный звонок