Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Клінічні питання слухопротезування та менеджмент аудіологічної практики

12 Октября 2017

seminar

Центр слухової реабілітації АВРОРА® провів семінар для фахівців слухової допомоги з питань слухопротезування та менеджменту аудіологічної практики (22-23 вересня 2017 року, м. Київ). 

На відкритті семінару генеральний директор Центру АВРОРА® Олександр Радченко зазначив: «Ми щороку проводимо семінари для фахівців слухової допомоги, щоб принести в Україну нові знання, методики, технології та медичні вироби для високоефективної слухової допомоги дітям і дорослим в Україні».

На семінарі було розглянуто багато тем. Серед них доповіді про нові технології BrainHearing™ у слухових апаратах Oticon Opn та про нові надмініатюрні непомітні у вусі слухові апарати Oticon. Також обговорювались організаційні аспекти надання професійної слухової допомоги для досягнення найвищих медико-соціальних результатів слухової реабілітації у дітей та дорослих.
Детально було розглянуто теми про нові технології BrainHearing™ у слухових апаратах Oticon Opn. Ці технології полегшують роботу мозку, підвищують розуміння мовлення з усіх напрямків навіть у шумі, покращують запам’ятання почутого, зменшують втомлюваність та забезпечують підключення слухових апаратів до Інтернету через смартфони.

Також було анонсовано  про нові надмініатюрні непомітні у вусі слухові апарати Alta2, Nera2 та Ria2.  Завдяки ще меншому розміру цих апаратів – вдвічі збільшується число кандидатів, які можуть користуватися ними.
Учасники семінару також дізнались, як оновлювати внутрішнє програмне забезпечення слухових апаратів Oticon Opn, а також завантажувати додатки Oticon ON для підключення слухових апаратів Oticon Opn до iPhone та смартфонів з операційною системою Android.

Вперше стало можливим оновлювати та додавати нові властивості та функції слухових апаратів, що були придбані користувачами раніше. Цю властивість слухових апаратів називають «future-proof», тобто «захищені від технологічного старіння у майбутньому».
На семінарі розглядались спеціальні матеріали для консультування та допомоги пацієнтам для прийняття свідомого інформованого рішення щодо слухопротезування слуховими апаратами.

Також обговорювались організаційні аспекти надання професійної слухової допомоги для досягнення найкращих медико-соціальних результатів слухової реабілітації  дітей та дорослих.
Спеціалісти Центру слухової реабілітації АВРОРА висловили впевненість, що отримані знання допоможуть учасникам семінару надавати ще кращу слухову допомогу пацієнтам у всіх регіонах України.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2017.  Всі права збережені.
Наверх

Заказать обратный звонок