Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Інтраопераційне тестування СКІ Oticon Medical пройшло успішно!

12 Сентября 2019

Oticon Medical

Наприкінці серпня у Державній науковій установі «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (м. Київ) була проведена операція кохлеарної імплантації СКІ Oticon Medical.

Операція по вживленню найбільш інноваційного та компактного у світі кохлеарного імплантату Oticon Medical була виконана чотирирічному пацієнту  українськими хірургами, які мають великий досвід роботи з кохлеарними імплантатами різних виробників  - Шкорботуном В.О. та Шкорботуном Я.В.

Слухопротезист, фахівець з настроювання та сервісу систем кохлеарної імплантації Медичного центру слухової  реабілітації АВРОРА  Ярослав Тарановський був присутній на операції та після вживлення імплантату хірургами  виконав інтраопераційне  тестування системи  кохлеарної імплантації Oticon Medical. 
В ході тестування було виміряно опір електродів та здійснено реєстрацію нервового відгуку (ECAPs). Результати інтраопераційного  тестування підтвердили функціонування кохлеарного імплантату, що свідчить про вдалий перебіг операції та дає позитивні прогнози на подальшу слухову реабілітацію.

TaranovskyiНа фото: Тарановський Ярослав під час підготовки до інтраопераційного тестування

Тепер Артема чекає комплексна слухова післяопераційна реабілітація, яка включає спостереження лікаря-сурдолога, моніторинг стану слуху з системою кохлеарної імплантації, настроювання мовного процесору СКІ, заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення, навчання батьків застосовувати слухові можливості, що надає СКІ для формування та розвитку мовлення, опанування мовою та соціалізації дитини, технічну підтримку та сервіс СКІ. У Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА є потужна мультидисциплінарна команда фахівців для виконання зазначених  етапів слухової реабілітації.

 

©Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2019.  Усі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок