Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Індивідуальні онлайн-заняття з сурдопедагогом для дітей

17 Апреля 2020

Аврора_лого

Кваліфікована допомога сурдопедагога для дітей з порушенням слуху стала ще доступнішою. Розвиваючі онлайн-заняття допоможуть своєчасно скоригувати слухове сприймання, сформувати та розвинути слухомовленнєві навички та вимовляння.

 

Скористайтеся чудовою можливістю, не виходячи з дому, в комфортній для дитини обстановці, займатися з найкращими сурдопедагогами Медичного центру «АВРОРА» по індивідуальній програмі слухомовної реабілітації, що розроблена спеціально для Вашої дитини. 

Для чого необхідно займатися?

Всі ми знаємо, що слух та мова тісно взаємопов'язані, тому навіть невелике порушення слуху у дітей може негативно позначитися на мовленні. Тому головне завдання фахівця – допомогти розвинути мовні навички та утримати мовлення на необхідному рівні для повноцінної соціалізації дитини.

Заняття з сурдопедагогом у  дітей, що не говорять, сформують слухове сприймання  та вимовляння звуків, прискорять появу активного мовлення. У дітей, що говорять, буде розвиватися розуміння мови, покращиться виразність і плавність вимовляння, збільшиться словниковий запас. Речення стануть більш розгорнутими, а запам'ятовування почутого та прочитаного більш швидким.

Що необхідно, щоб почати займатися онлайн?

Бажання та ПК з виходом в інтернет.

Як будуть проходити заняття?

За попереднім записом сурдопедагог проведе безкоштовну консультацію (по Скайпу, Вайберу або телефоном)  для того, щоб оцінити рівень слухомовного розвитку дитини та зрозуміти Ваші потреби.

За Вашим бажанням буде проведено перше пробне безкоштовне заняття по Скайпу. Після чого буде розроблена індивідуальна програма слухомовної реабілітації, виходячи з потреб Вашої дитини.

У професійній діяльності наші фахівці використовують сучасні методики розвитку слухового сприймання та мовлення, що сприяють успішній реабілітації дітей з порушеннями слуху.

Перед усіма подальшими заняттями Вам будуть надсилатися дидактичні матеріали та завдання. Самі заняття з дитиною будуть проводитися по Скайпу (40-45 хвилин) у Вашій присутності, з демонстрацією екрана педагога.

Як оплатити послугу?

Послуги фахівця оплачуються за надісланим Вам рахунком, в тому числі є можливість оплати онлайн через зручний для Вас платіжний сервіс. Вартість одного заняття з сурдопедагогом  - 300 грн.

Заняття с сурдопедагогом

 

Записатися на першу безкоштовну консультацію Ви можете за телефонами або чаті на нашому сайті: 

  • Телефон - (044) 333-43-10
  • Viber - (050) 382-41-95
  • Електронна пошта - clinica@aurora.ua
  • Месенджер FB
  • Skype (логин clinica@aurora.ua)


Наша адреса: м. Київ. вул. Деміївська,14 (метро Деміївська), Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2020.  Усі права збережені.

 

 

 

Наверх

Заказать обратный звонок