Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

День Святого Миколая у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА

19 Декабря 2017

День Святого Миколая у Медичному центрі слухової реабілітації АВРОРА

Одним з найулюбленіших свят дітей є День Святого Миколая, коли діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.  Для Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА вже  стало доброю традицією проводити цей святковий захід для дітей-пацієнтів, які відвідують заняття з розвитку слухового сприймання та мовлення. 

Медичний центр слухової АВРОРА робить все, щоб маленькі пацієнти та їх батьки вірили в свої сили і можливості та пам'ятали, що казки необхідно втілювати у життя. І знов було дуже приємно бачити на цьому казковому святі щасливі дитячі очі, посмішки, чути дзвінкий сміх.

На святі вихованці сурдопедагогів та вчителів-реабілітологів Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА Тетяни Богданович, Наталії Козак, Олени Грегуль  із захопленням та завзяттям продемонстрували Дідові Морозу, Снігурці та її вірному помічнику Сніговику й усім присутнім у залі свої таланти: танцювали, виконували музичні п'єси на синтезаторі, розповідали вірші, разом з батьками представили виставу, брали участь у квестах та  конкурсах.

Всі діти отримали подарунки від Святого Миколая. 
Співробітники Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА  отримали багато вітань від батьків та подарунки від дітей для постійно діючої виставки дитячої творчості - малюнки, аплікації та інші творчі роботи, створені дитячими руками.
 
Свято завершилося традиційним теплим спілкуванням батьків та спеціалістів Центру АВРОРА, де всі разом - одна велика, дружна авроринська громада.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА, 2017. Всі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок