Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

ЦСР АВРОРА взяв участь у конференції та виставці «Досягнення сучасної оториноларингології»

12 Октября 2017

Центр слухової реабілітації АВРОРА® взяв участь у Щорічній традиційної осінній конференції Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів з міжнародною участю «Досягнення сучасної оториноларингології» і виставці медичної техніки, ЛОР-інструментарію та лікарських препаратів, що проходили у Києві з 1 по 3  жовтня 2017 року.

Особливе значення для лікарів-сурдологів мало пленарне засідання «Захворювання вуха та вестибулярного апарата». Його співголовами були професори Г.Е. Тімен, В.В. Березнюк, Г.І. Гарюк, О.Д. Гусаков, В.І. Луценко, Н.С. Міщанчук, Н.М. Рішко, Т.В. Шидловська, В.О. Шкорботун, О.І. Яшан.

«Ми завжди беремо участь у цих традиційних подіях нашої галузі», – говорить генеральный директор Олександр Радченко, – «Цього року ми демонстрували лікарям-отоларингологам весь комплекс медичних виробів для слухової допомоги – діагностичне обладнання Interacoustics, нові слухові рішення Oticon, а також системи кохлеарної імплантації Oticon Medical. Тому стенд Центру АВРОРА® привернув велику увагу учасників конференції».

Перший заступник Генерального директора ЦСР АВРОРА Олена Радченко звернула увагу присутних лікарів, що для застосування у практиці медичні вироби мають бути сертифікованими на відповідність регуляторним вимогам України. Центр АВРОРА® пропонує виключно такі вироби, що є сертифікованими та повністю відповідають регуляторним вимогам.

Нові діагностичні прилади Interacoustics дозволяють проводити обстеження навіть в шумі.

Для лікарів-отоларингологів, сурдологів, невропатологів та інших фахівців України Центр АВРОРА створив спеціальний сайт про медичне аудіологічне обладнання Interacoustics - www.audiometers.aurora.ua.

На сайті про медичне аудіологічне обладнання є детальна інформація про всі прилади для суб'єктивної та об'єктивної діагностики слуху, діагностики запаморочення, порушень рівноваги (вестибулярного апарату), програмування та контролю слухових апаратів – аудіометри, імпедансометри, аналізатори отоакустичної емісії та слухових викликаних потенціалів (СВП), аналізатори для вимірювань характеристик слухових апаратів на вусі користувача, вестибулярні стимулятори, відеоністагмографи, відеоотоскопи тощо.

 «Найвища якість приладів Interacoustics, безумовно, дуже важлива. Але ефективність користування ними залежить також від того, як вони встановлені на місці у клініці, як фахівці закладу навчені користуванню ними та як вони підтримуються протягом усього терміну користування. Для цього Центр АВРОРА® забезпечує метрологічну повірку приладів, навчання та тренінги з його ефективного використання, підтримку користувачів, ремонт та сервіс обладнання» - зазначив заступник генерального директора з технічних питань ЦСР АВРОРА Ілля Сарсадських.
«Саме тому розділ цього сайту «Академія» містить числені оригінальні матеріали з усіх методів обстеження слуху та вестибулярного апарату – статті, презентації, відео, вебінари тощо. Вони будуть дуже корисними як для тих, хто вивчає ці методи та тих, хто хоче підвищити свою кваліфікацію. Поряд з цим ми навчаємо користувачів обладнання ефективній роботі на ньому для досягнення кращих клінічних результатів», - зауважив начальник навчально-реабілітаційного  відділу Центру АВРОРА® Володимир Конюшняк.

З питань придбання аудіологічного обладнання Interacoustics в Україні  звертайтеся до відділу продажу Центру слухової реабілітації АВРОРА®.
Контакти:
Тел: (044) 501-0351
е-mail: sales@aurora.ua 

©Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2017. Всі права збережені.
Наверх

Заказать обратный звонок