Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Центр слухової реабілітації «АВРОРА» визнаний Підприємством року України-2020

6 Января 2021

Підприємство року

Вже не перший рік експерти відзначають роботу ТОВ ЦСР «АВРОРА» почесними нагородами. На цей раз за комплексною оцінкою Національного бізнес-рейтингу «Ліга Кращих» ЦСР «АВРОРА» отримала сертифікат як краще українське підприємство у галузі професійної медичної слухової допомоги.

 

Не дивлячись на те, що 2020 рік виявився дуже складним та непередбачуваним, ми продовжували надавати якісну професійну слухову допомогу дітям і дорослим. Адаптувалися до викликів сьогодення, працювали в повному обсязі, забезпечували нашим клієнтам доступ до найкращих слухових технологій, необхідних методів діагностики слуху і сервісного обслуговування слухових рішень (слухових апаратів Oticon, систем кохлеарної імплантації Oticon Medical). Не зупинялись на досягнутому та надихались історіями пацієнтів, при цьому намагаючись постійно самовдосконалюватися. І результатом цих зусиль стала чергова відзнака експертами нашої роботи.

За вагомий внесок в розвиток української економіки та досягнення високих економічних показників за діяльністю КВЕД 86.22 («Спеціалізована медична практика») компанія ТОВ ЦСР «АВРОРА» отримала звання кращого підприємства в галузі слухової допомоги.

Підприємство року України 2020

Економічний рейтинг «Ліга Кращих» з 2009 року проводить оцінку вітчизняних підприємств всіх галузей, визначає їх ділову репутацію та здобутки.

Головними сферами діяльності Центру слухової реабілітації «АВРОРА» є:

- послуги з комплексної слухової реабілітації;

- постачання і сервіс високотехнологічних слухових рішень (СА та СКІ) і аудіологічного обладнання;

- повний спектр послуг з оснащення закладів охорони здоров’я медичним аудіологічним обладнанням.

Наша компанія виступає уповноваженим представником і ексклюзивним дистриб'ютором в Україні таких провідних підприємств як:

- Oticon (Данія),

- Oticon Medical (Данія/Франція),

- Interacoustics (Данія)

Підприємство року України 2020

Щиро дякуємо нашим клієнтам, колегам, партнерам та однодумцям за визнання наших здобутків та підтримку!

Ми працюємо для кращого слуху маленьких та дорослих пацієнтів!

 

Наверх

Заказать обратный звонок