Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Бережіть слух під час новорічних свят!

27 Декабря 2019

New Year 2020

Дорогі клієнти, усі хто користується слуховими апаратами, та всі, хто планує зустрічати Новий рік на вулиці: не забувайте про безпеку Вашого слуху!

Як уникнути проблем зі слухом?
Відповідь проста: завжди бережіть слух!

Обережно! Феєрверки такі ж гучні, як постріли.

Бабахання петард та феєрверків – це також частина свята. Однак пам’ятайте, що звук кожного феєрверку чи петарди може досягати та навіть перевищувати 120 дБ, в той час як безпечний рівень звуку складає 85 дБ. Всього декілька хвилин, проведені поблизу феєрверків що вибухають, можуть пошкодити слух. Тому зберігайте безпечну дистанцію.

Феєрверки вплив на слух

Підготуйте ваші слухові апарати до шуму

Якщо ви користуєтеся слуховими апаратами, активуйте програму шумоподавлення або зменште гучність. Якщо ваші слухові апарати не мають такої функції, скористайтеся шумозахисними навушниками. Також ви можете взагалі вимкнути слухові апарати, коли збираєтеся на прогулянку, де є феєрверки. 

Підготування слухових апаратів до шуму

Подумайте про вкладки

На думку аудіологів,  занадто сильний шум (понад 85 дБ) небезпечний для слуху. Якщо запускання феєрверків затяглося надовго, або якщо ви знаходитеся занадто близько від них, подумайте про захист вашого слуху. На щастя, це дуже просто. Ви можете придбати вкладки, які дуже прості у використанні. Вкладки знижують рівень шуму на 35 дБ.

Вкладки до слухових апаратів

Дитячі вушка вимагають особливого захисту

Якщо це занадто гучно для вас – будьте певні: для дітей це ще гучніше. Дитячі вушка чутливіші, ніж вуха у дорослих  та більше страждають від впливу надмірного шуму. Порушення слуху дітей має більш важкі наслідки, оскільки впливає на їх інтелектуальний розвиток. Обов’язково подбайте про дитячі вушні вкладки або спеціальні шумозахисні навушники.

Захист дітей від гучного шуму

Бережіть вуха від холоду

В холодну зимову ніч дуже легко застудитися або «підхопити» вірусну інфекцію. Ці хвороби можуть тимчасово погіршити слух або перейти в інфекційні захворювання вуха. Тому вдягайтесь тепло, якщо плануєте зустрічати Новий рік на вулиці. І, звичайно, не забувайте про шапку або теплі навушники!

Слухові апарати теж страждають від холоду

Не так часто нам випадає знаходитися вночі на холоді, однак ця ніч – виняткова. Якщо ви або ваші близькі люди користуєтесь слуховими апаратами, обов’язково перевірте ці пристрої, щоб вони не підвели вас у найбільш невідповідний момент. На морозі батарейки дуже швидко розряджаються, тому візьміть з собою запасні батарейки.

Вплив холоду на слухові апарати

Перевірте слух у Новому році

Якщо ви відчуваєте, що бабахання феєрверків або гучний новорічний рок-концерт не пройшли без наслідків (ви стали чути гірше або відчуваєте тінітус) – це може означати, що ваш слух постраждав від надмірного шуму. Дайте вухам відпочити від гучних звуків – зазвичай, після певного часу слух відновлюється. Однак якщо зазначені симптоми залишилися - обов’язково зверніться до лікаря-сурдолога.

Перевірте слух у Новому Році

За матеріалами oticon.global

Бережіть свій слух!

Якщо у Вас, Ваших рідних або близьких підозри на порушення слуху – звертайтеся до Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА. Не зволікайте з записом до лікаря-сурдолога та не залишайтесь наодинці зі  своєю проблемою! Слух має величезний вплив на Ваше здоров'я та якість життя!
Ми допоможемо знайти оптимальне розв'язання проблем зі слухом.

 

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом

 

Наша адреса: м. Київ. вул. Деміївська,14 (метро Деміївська), Медичний центр слухової реабілітації АВРОРА.

© Центр слухової реабілітації АВРОРА®, 2019.  Усі права збережені.

Наверх

Заказать обратный звонок