Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Акція: комплексне обстеження слуху, підбір та програмування слухових апаратів – знижка 50%

8 Февраля 2021

знижка 50%

Ви часто втомлюєтеся, погано розбираєте співрозмовника, особливо у шумних та гамірних місцях? Все складніше стає вести активне життя, важко брати участь у колективних нарадах, відвідувати лекції, слухати вебінари, дивитися телепрограми тощо?

 

Вам рекомендують слухові апарати, а ви не можете наважитися? Тоді Вам просто необхідно спробувати! Бо втрата слуху значно помітніше слухових апаратів.

Запрошуємо долучитися до акції*, що включає:

  1. Комплексне аудіологічне обстеження, що включає консультацію лікаря-сурдолога та проведення суб'єктивної аудіометрії з метою оцінки стану слуху;
  2. Підбір слухових апаратів Oticon (Данія) за результатами комплексного обстеження слуху;
  3. Комп’ютерне програмування слухових апаратів з урахуванням стану слухової функції, віку та індивідуальних побажань клієнта.

 

*Знижка 50% на загальну вартість

Для кого буде корисна акція?

  • Вас хвилюють питання щодо покращення слуху та потрібно пройти обстеження слуху?
  • Ви бажаєте дізнатися більше про сучасні слухові апарати Oticon, що допомагають розуміти мовлення на рівні нормального слуху?
  • Ви хочете протестувати та оцінити усі переваги нових слухових рішень Oticon з підключенням до смартфону та інших гаджетів?
  • То ця пропозиція для Вас!

 

Як буде проходити обстеження?

  • Лікар-сурдолог проведе ЛОР-огляд,  збере анамнез, обговорить  історію порушення слуху для кращого розуміння причини проблем та отримання інформації  про потреби клієнта. 
  • Після чого у спеціальній звукоізольованій кабіні буде проведено  обстеження слуху методом суб'єктивної  аудіометрії (акуметрія, визначення суб`єктивних порогів чутності повітряно- та кістковопроведених звуків та порогів слухового дискомфорту, мовна аудіометрія, камертональни тести).
  •  За результатами обстеження  лікар-сурдолог підбере та запрограмує слухові апарати Oticon (Данія) з урахуванням стану слухової функції, віку, стилю життя та індивідуальних вподобань клієнта.

 

Умови акції: 

1. Строк дії акції: з 08.02.21 по 15.03.21 включно
2. Акція призначена для тих, хто має двобічне порушення слуху, бажає пройти обстеження слуху та за результатами обстеження підібрати та протестувати слухові апарати Oticon: підлітки (від 12 років), дорослі молодого, середнього та поважного віку. 
3. Комплекс послуг, що включає: комплексне аудіологічне обстеження дорослого, підбір слухового апарату, комп’ютерне програмування слухового апарату зі знижкою 50% на загальну вартість (за 600 грн замість 1200 грн). 
4.Інші медичні послуги підлягають оплаті згідно з чинним прейскурантом.

 

Запишіться на перевірку слуху вже сьогодні:

Запис на прийом:

тел.  (044) 333 4310
моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по SMS:

моб. (050) 382-4195

Запис на прийом по E-mail:

clinica@aurora.ua

Запис на прийом через сайт Записатися на прийом
Наверх

Заказать обратный звонок