Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Акція для дітей! Підбір та програмування сучасних слухових апаратів Oticon — БЕЗКОШТОВНО

15 Октября 2020

Oticon Xceed Play

Тільки до 31 жовтня у Медичному центрі АВРОРА безкоштовна* консультація лікаря сурдолога, а також підбір і програмування найсучасніших слухових апаратів Oticon для дітей на платформі Velox S!

 

 Запрошуємо Вас з дитиною на індивідуальну консультацію лікаря-сурдолога для підбору найкращого слухового рішення від Oticon.

Сучасні слухові  апарати Oticon завдяки інноваційній платформі Velox S™ допоможуть дітям та підліткам чути звуки абсолютно по-новому: краще розуміти мову та мовлення в шумі на всі 360°, створюючи усі умови для розвитку  та навчання.

Більше ніякого свисту! Діти можуть обійматися, носити головні убори та гратися без ризику виникнення неприємного свисту! Нова технологія  попереджує зворотний зв'язок (свист) ще до того, як він виникне. 

Надайте дитині нові можливості для розвитку та навчання з найкращими слуховими рішеннями від Oticon!

Навчання зі слуховими апаратами Oticon

 

Під'єднавши нові слухові апарати Oticon до мобільного додатку Oticon ON ви зможете зручно керувати апаратами дитини через свій смартфон або смартфон дитини: регулювати гучність, перемикати програми, перевіряти стан батарейок та багато іншого.

Слухові апарати Oticon сумісні з системами кохлеарної імплантації різних виробників.

Слухові апарати Oticon створені для дітей та дитинства:

Надійність конструкції
Слухові апарати Oticon створені, враховуючи активний спосіб життя та безпеку дітей.

Батарейний відсік з можливістю блокування
Щоб цікаві дитячі рученята не добралися до акумуляторів, передбачено можливість блокування батарейного відсіку.

Без алергенів
Щоб мінімізувати можливість виникнення алергічних реакцій, Oticon не застосовує у виробництві понад 200 потенційно шкідливих матеріалів (у тому числі фталати). Наші слухові апарати пофарбовані біосумісним покриттям та цілковито гіпоалергенні.

Сертифікація IP68
Слухові апарати Oticon мають сертифікат водо- та пилонепроникності IP68. Вони здатні витримувати вологу та коливання температур

Світловий індикатор – щоб не турбуватися
За допомогою світлового індикатора батьки, опікуни, вихователі та вчителі дитини можуть бачити, чи добре функціонує слуховий апарат.


Умови акції: 

  1. Безкоштовно* —  мається на увазі надання медичних послуг:
    - для дітей віком від 0 до 5 років включно
    консультація лікаря-сурдолога, підбір слухового апарату, програмування слухового апарату -  за 1 грн за послугу з урахуванням ПДВ;
    - для дітей віком від 6 років до 17 років включно:  консультація лікаря-сурдолога, обстеження слуху: суб'єктивна або ігрова аудіометрія, підбір слухового апарату, програмування слухового апарату -  за 1 грн за послугу з урахуванням ПДВ.
  2. Інші медичні послуги надаються згідно з чинним прейскурантом.
  3. На учасників акції поширюються знижки за Програмою лояльності або надається можливість придбання слухових апаратів у розстрочку або за безвідсотковим кредитом
  4. Акція діє тільки до 31.10.2020 року 

 

 

 

 
Наверх

Заказать обратный звонок