Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Акція! Безкоштовний слуховий скринінг для дорослих.

11 Сентября 2020

Безкоштовна перевірка слуху

Вважаєте, що маєте порушення слуху, але ніколи не були у лікаря-сурдолога?
Тільки до 30 вересня, з нагоди Міжнародного тижня нечуючих, запрошуємо на безкоштовну скринінгову суб’єктивну аудіометрію до Медичного центру «АВРОРА».

 

Якщо Ви помітили, що погано чуєте, Вам складно розрізнити мовлення в гамірних ситуаціях, Ви часто перепитуєте, збільшуєте гучність телефона - обов'язково пройдіть безкоштовну скринінгову діагностику слуху.

Чому треба проходити діагностику слуху?

За даними ВООЗ, кожен десятий житель планети має порушення слуху, та більша частина з цього числа - має важку та глибоку втрату слуху. За невтішною статистикою від моменту усвідомлення проблеми зі слухом до компенсації порушення слуху проходить від 6 до 10 років. За цей час людина може значно втратити слухову пам'ять, словниковий запас, а також поступово скорочується коло спілкування та знижується якість життя в цілому. Внаслідок порушення слуху у людини часто розвиваються судинні захворювання, головні болі, хронічна втома тощо.

Для кого буде корисна акція?

Зниження слуху може бути поступовим процесом, тому причини дискомфорту в спілкуванні або втоми наприкінці дня не завжди усвідомлюються. Якщо Ви відповісте «так» на декілька питань, то саме час звернутися за своєчасною діагностикою слуху:

 • Вам здається, що люди навколо Вас говорять дуже тихо або бубонять?
 • Вам складно спілкуватися в галасливих місцях?
 • Ви чуєте, але не завжди розумієте, що говорять оточуючі?
 • Вам часто доводиться включати ТБ, радіо або телефон голосніше?
 • Ви часто перепитуєте?
 • Ви змушені дивитися на обличчя на співрозмовника, щоб краще розуміти сказане?
   

Якщо Ви підозрюєте наявність порушення слуху, то скористайтеся можливістю пройти безкоштовну скринінгову аудіометрію. Пам'ятайте, що чим раніше Ви пройдете діагностику та почнете вирішувати проблему, тим кращого результату можна досягти.

Тональна аудіометрія

У тому випадку, якщо Ви маєте діагностоване порушення слуху та вже проходили повну суб'єктивну аудіометрію, то скринінгові обстеження будуть для Вас малоінформативними. Для уточнення діагнозу краще пройти більш розширену комплексну діагностику за рекомендацією лікаря.

Як буде проходити обстеження?

Безкоштовна скринінгова суб’єктивна аудіометрія проводиться для дорослих пацієнтів віком від 18 років для початкового виявлення наявності порушення слуху. Це швидка та абсолютно безболісна процедура, яка займає приблизно 20 хвилин. Після проходження процедури за результатами обстеження Ви отримаєте висновок і рекомендації лікаря-сурдолога. У разі, якщо буде виявлено порушення слуху, Вам буде запропоновано пройти більш розширене комплексне обстеження для встановлення точного діагнозу на платній основі.

Умови акції: 

 1. Експрес-діагностика слуху (суб’єктивна скринінгова аудіометрія) здійснюється безкоштовно за попереднім записом, не більше, ніж для п'яти пацієнтів кожного дня.
 2. Безкоштовно —  мається на увазі надання медичних послуг (консультація лікаря-сурдолога) за 1 грн за послугу з урахуванням ПДВ.
 3. Інші медичні послуги надаються згідно з чинним прейскурантом.
 4. Акція діє тільки до 30.09.2020 року.
 5. Акція діє для дорослих пацієнтів, віком від 18 років, які відчувають слуховий дискомфорт, не проходили обстеження в медичному центрі, та не мають встановленого діагнозу.

 

Ми дбаємо про Вашу безпеку, проводячи всі необхідні профілактичні заходи для запобігання поширенню коронавірусу SARS-CoV-2, згідно з рекомендаціями МОЗ.

Для проходження безкоштовної скринінгової аудіометрії заповніть форму:

Перевірка слуху

Наверх

Заказать обратный звонок