Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Акція: безкоштовний скринінг слуху для новонароджених та малюків до року.

13 Ноября 2020

Скринінг слуху для новонароджених

Перевірте, як чує Ваш малюк! Тільки до 21 листопада - безкоштовний скринінг у Медичному центрі «Аврора». Не зволікайте, порушення слуху може призвести до затримки важливих складових розвитку малюка та вплинути на подальшу соціалізацію дитини.
 

Слух для малюка має величезну роль для розвитку сприймання, уваги, пам'яті та мовлення. Ціна відсутності своєчасної діагностики може бути дуже висока.

У дітей раннього віку складно помітити порушення слуху в домашніх умовах. Якщо у Вас є найменші сумніви щодо слуху Вашого малюка, або дитина ніколи не проходила скринінг слуху - обов'язково скористайтеся нашою спеціальною пропозицією та пройдіть діагностику в спеціалізованому медичному центрі безкоштовно.

Для кого буде корисна акція?

Зазвичай порушення слуху відбувається безболісно, вуха візуально здорові, а спеціального обладнання для обстеження слуху в поліклініці  в отоларинголога, а тим більше в сімейного лікаря, немає. Для того, щоб виявити проблеми зі слухом, потрібне аудіологічне обладнання та фахівець, що має кваліфікацію розшифровувати результати обстеження.

Обов’язково необхідно пройти обстеження всім малюкам, але особливо потребують діагностики:

 • хто не проходив скринінг слуху в пологовому будинку;
 • хто, хто проходив, але отримав негативний результат;
 • якщо є родичі з порушенням слуху;
 • якщо є якісь особливості розвитку дитини;
 • якщо пологі проходили з ускладненнями;
 • якщо дитина народилася недоношеною;
 • якщо дитина перебувала у реанімації зі штучною вентиляцією легенів.
   

Будь ласка, скористайтесь нагодою впевнитись, що зі слухом дитини все добре!

Пам’ятайте, що порушення слуху у дітей раннього віку край важко діагностувати без спеціального діагностичного обладнання. Не відкладайте перевірку слуху - скористайтеся можливістю пройти безкоштовне скринінгове обстеження.

Як буде проходити обстеження?

Обстеження слуху абсолютно безболісне й безпечне для дитини. Скринінг буде проведено об'єктивними методами: або методом реєстрації отоакустичної емісії (ОАЕ) або методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП). Для визначення методу та часу, необхідного на обстеження, медичний реєстратор за результатами попереднього опитування запропонує зручний для Вас час прийому. Після проходження процедури за результатами обстеження Ви отримаєте висновок та роз'яснення лікаря-сурдолога.

У разі, якщо буде виявлено порушення слуху, Вам буде запропоновано пройти більш розширене комплексне обстеження для встановлення точного діагнозу на платній основі.

У тому випадку, якщо малюк має діагностоване порушення слуху, скринінгові обстеження будуть мало інформативними. Для поточнення діагнозу краще пройти більш розширену комплексну діагностику за рекомендацією лікаря-сурдолога.

Умови акції: 

 1. Термін дії акції з 16.11.20 до 21.11.2020 року.
 2. Акція діє для первинних педіатричних клієнтів віком від 0 до 1 року, що не мають встановленого діагнозу. 
 3. Скринінг методом реєстрації ОАЕ або скринінг методом КСВП та підготовка до нього, консультація лікаря-сурдолога з видачею висновку з подальшими рекомендаціями пацієнту - здійснюється безкоштовно (мається на увазі за 1 грн за послугу, з урахуванням ПДВ)
 4. Інші медичні послуги підлягають оплаті згідно з чинним прейскурантом.

 

Не зволікайте з проведенням обстеження слуху Вашого малюка, адже турбота про слух є важливою складовою його успішного майбутнього. Навіть невелика некомпенсована втрата слуху може негативно вплинути на розвиток дитини, процес опановування мовленням, мовою та психологічний стан.


 

Hearing test

Наверх

Заказать обратный звонок