Центр слуховой реабилитации АВРОРА

г. Киев, ул. Демеевская, 14. (Метро Демеевская)

(044) 333-43-10

clinica@aurora.ua

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Онлайн cплата послуг


Онлайн cплата послуг

Для Вашої зручності Медичний центр АВРОРА ввів нову послугу для пацієнтів. Тепер сплатити рахунок за послуги та вироби Центру можна з будь-якої точки земної кулі.

 

Все що Вам потрібно - це доступ до Інтернету. Оплата в режимі онлайн банківською картою - один з найпростіших способів оплати, який дозволить зекономити Ваш час.

Як сплатити?

  1. Запишіться на прийом до Медичного центру АВРОРА® по телефону, по SMS, по E-mail або заповнивши форму запису на сайті, за результатами консультації, отримайте рахунок на необхідні вам медичні послуги і вироби.

  2. При формуванні рахунку на сплату сповістіть реєстратора про бажання оплатити рахунок банківською картою онлайн та повідомте свій E-mail.

  3. На вказану вами адресу Е-mail буде відправлено сформований рахунок та посилання (лінк) для оплати. Рахунок й посилання дійсні протягом 5-ти банківських днів.

  4. Ви можете переслати лист з рахунком та посиланням Вашим родичам, друзям або спонсорам, які перебувають як в Україні, так і за кордоном, щоб вони могли здійснити оплату.

  5. За посиланням в електронному листі платник перейде на сторінку сервісу онлайн оплати LiqPay ПриватБанку, де зможе сплатити рахунок за послуги за допомогою своєї банківської картки.

  6. Після того, як сплата рахунку надійде на банківський рахунок Медичного центру, Ви отримаєте повідомлення про це на вказаний Вами e-mail.

  7. Отримавши повідомлення, Ви можете записатися на прийом до Медичного центру АВРОРА® для отримання сплачених виробів та послуг.

 

 

Доступні способи оплати: платіжні картки системи Віза або Мастеркард

 

Важливо

Зверніть увагу! При cплаті банківськими картками, в залежності від виду вашої картки та банку-емітента, можуть бути введені обмеження на суму зняття коштів і кількість операцій.

Обов`язково уточніть у банку - власнику вашої карти, чи є у вас які-небудь обмеження при оплаті через Інтернет.
Платіж здійснюється з будь-яких карт Visa або Mastercard, відкритих для оплати в Інтернеті.
 

Можливі помилки

Сплатити послугу за посиланням можна тільки, якщо введені всі дані картки.
Сплата може не відбутися у випадку, коли на картці недостатньо коштів; картка не відкрита для платежів в Інтернеті (потрібно уточнювати в банку-емітенті); невірно введені реквізити картки або невірно введений 3d-secure пароль.
Якщо виникнуть питання саме по процедурі сплати, ви можете телефонувати за номером 044-467-30-60.

 

Про безпеку операцій з пластиковою банківською карткою

 

Наверх

Заказать обратный звонок