Акція!

Перевірте, як чує ваша дитина в слухових апаратах!


Тільки до 31.01.2022!


Скористайтесь безкоштовною* пропозицією для дітей віком від 0 до 15 років – пройдіть об’єктивну акустичну перевірку слухових апаратів будь-якого виробника.


Чи можна об'єктивно дізнатися, як чує моя дитина в слухових апаратах?

Чи всі навколишні звуки чує мій малюк?

Чи повністю розуміє школяр пояснення вчителя в класі?


Такими питаннями часто задаються не лише батьки малюків, а й підлітків. Дитині в будь-якому віці складно пояснити, як саме вона чує. Дуже часто погану вимову, слабку концентрацію уваги, замкнутість, невдачі у навчанні  батьки схильні списувати на особливості характеру або лінощі. Насправді ж дитині може бути потрібна ваша увага та допомога кваліфікованого спеціаліста.


Чи може так статися, що налаштування слухових апаратів вже не відповідає індивідуальним слуховим потребам дитини?


Якщо у вас є найменші сумніви в цьому, пройдіть безкоштовні* медичні обстеження – це дуже важливо!

 

Для кого це особливо важливо?

Для дітей віком від 0 до 15 років

baby with hearing aid

Малюки від 0 до 3 років

вивчають мову: слухають звуки, вчаться комунікувати. Це найважливіший вік для розвитку слухомовленнєвих навичок. Якщо в цьому віці у малюка немає можливості чітко чути всі звуки, розвиток його мовлення може затриматися, та надалі йому буде важче опановувати читання, письмо та навчатися в школі.

 
preschool children with hearing aids

Дошкільнята від 3 до 6 років

постійно вдосконалюють свої мовленнєві навички та використовують їх для обговорення всього на світі. Звукове середовище ускладнюється: ігрові майданчики та дитячій садочок. Але саме зараз, у невгамовному віці «чомучок», дитині важливо чути все навкруги для невимушеного навчання, грати, заводити нових друзів та гармонійно розвиватися.

schoolchildren with hearing aids

Для дітей шкільного віку

має особливе значення можливість концентруватися на поясненнях вчителя, своєчасно реагувати на звернення, працювати в групі однолітків тощо. Для того, щоб дитина не втомлювалася, прислухаючись в дуже складному акустичному середовищі, потрібно регулярно перевіряти, як працюють її слухові апарати.

Що входить до безкоштовного* обстеження:


 • консультація лікаря-сурдолога
 • обстеження стану слуху дитини, що відповідає її віку та індивідуальному розвитку
 • акустична перевірка слухових апаратів (верифікація) за результатами обстеження
 • подальші рекомендації  щодо розвитку слухового сприймання та мовлення для досягнення кращих успіхів у навчанні, зокрема, дистанційному.

 

equipment for testing hearing aids Callisto

Звертаємо увагу

Перевірка слухових апаратів (верифікація) проводиться на сертифікованому обладнанні Affinity™ та Callisto™  - аналізаторах слухових апаратів, виробництва компанії Interacoustics – світового лідера в галузі аудіологічного обладнання.

 
equipment for testing hearing aids Affinity

Як буде проходити

прийом у лікаря-сурдолога?

hearing examination in children

Консультація, обстеження

Лікар проведе ЛОР-огляд, збере анамнез та призначить обстеження слуху.
Вид обстеження призначається лікарем-сурдологом відповідно віку, індивідуальному розвитку дитини та вимогам, що пред'являються до сучасного дитячого слухопротезування.

testing of hearing aids in children

Верифікація слухових апаратів

Після отримання даних обстежень, які проведуть у Медичному центрі «АВРОРА, лікар-сурдолог проведе верифікацію слухових апаратів: аналіз слухових апаратів, вимірювання реального вуха та аудіометричні дослідження.

assessment of hearing aids in children

Оцінка, рекомендації.

За отриманими результатами верифікації лікар-сурдолог надасть оцінку оптимальності підсилення всіх мовленнєвих звуків відповідно стану слуху дитини та рекомендації щодо подальших дій для покращення слухового сприймання дитини.
За необхідності – надається додаткова консультація сурдопедагога щодо розвитку слухового сприймання та мовлення.

Забезпечте дитині всі умови для успішного розвитку, навчання та соціалізації.

Умови акції:

 • Строк дії акції - до 31.01.2022 року.

 • Акційна пропозиція діє для дітей з порушенням слуху віком від 0 до 15 років, що користуються слуховими апаратами будь-яких виробників та торгових марок (крім підсилювачів слуху, які не є медичними виробами).

 • Надання медичних послуг безкоштовно*:

  мається на увазі надання таких медичних послуг: консультація лікаря-сурдолога, обстеження слуху - аудіометрія за рекомендацією лікаря: суб'єктивна, ігрова або умовно-рефлекторна; імпедансометрія; верифікація слухових апаратів, за необхідності – консультація сурдопедагога - за 1 грн за послугу.

 • Якщо для успішної верифікації слухових апаратів дитини за віком або особливостями розвитку лікарем буде рекомендовано проведення комп'ютерної аудіометрії методом КСВП, то за акційною пропозицією вартість такої послуги складає 750 грн. замість 1400 грн.

 • Інші медичні послуги підлягають оплаті згідно з чинним Прейскурантом на медичні послуги.

Звертаємо увагу

Якщо за результатами обстеження виникне необхідність перепрограмування слухових апаратів, зазначена послуга проводиться лише для слухових апаратів виробництва Oticon.

girl with a hearing aid

Останні новини

Check how your child hears in hearing aids!

Акція! Перевірте, як чує ваша дитина в слухових апаратах!

Скористайтесь безкоштовною* пропозицією для дітей віком від 0 до 15 років – пройдіть об’єктивну акустичну перевірку слухових апаратів будь-якого виробника. Встигніть до 31.01.2022 р.!
Читати далі
man in headphones, 30 years

Акція до ювілею!

З нагоди 30-річчя компанії «Центр слухової реабілітації «АВРОРА» - комплексне обстеження слуху, підбір та програмування слухових апаратів Otіcon – безкоштовно!
Читати далі
Vybir-spozhyvacha-2021-zoloto

Центр слухової реабілітації “АВРОРА” отримав нагороду “Вибір споживача 2021”!

За відмінну якість послуг, що мають високий попит серед споживачів та підтверджені реєстром кращих постачальників товарів та послуг, Центр слухової реабілітації АВРОРА® відзначений нагородою Національної програми «Вибір споживача 2021».
Читати далі
 • ua
 • ru